Koťátka - aktuálně

Celoroční projekt pro rozvoj pohybových dovedností dětí -"Se Sokolem do života aneb svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky"

Celoroční projekt "Pohádková babička"

Příručka o školní zralosti - "Chystáme se do 1. třídy"  -   chystame-se-do-1-tridy-podklady.pdf (515869)

• Dne 10. září 2020 měly jít děti na Den otevřených dveří TJ Sokol Ruprechtice. Z důvodu nepříznivého počasí se akce musela přesunout na jiný náhradní termín.

Děkujeme za pochopení.

• Dne 10. září 2020 (čtvrtek) půjdeme na Den otevřených dveří - TJ Sokol Ruprechtice od 9:30 hod.

Prosíme rodiče v případě, že nebudou chtít, aby se jejich dítě akce zúčastnilo, nahlásili to včas třídním učitelkám.

Prosíme o příchod dětí do MŠ nejpozději do 8:00 hod.. S sebou: batoh s pitím (šroubovací lahev), pláštěnku, pohodlné sportovní oblečení

Vstup zdarma. Oběd v MŠ Beruška

• Dne 15. září 2020 (úterý) od 9:00 hod. návštěva IQPARKU - téma "Voda nad zlato" .

Příchod do MŠ nejpozději do 7:30 hod. Doprava MHD.

S sebou: batoh s pitím (šroubovací lahev), pláštěnku

Vstup zdarma. Oběd v MŠ Beruška

• Vážení rodiče,

zveme vás na třídní schůzku rodičů V. tř. Koťátek, která se bude konat dne

17. září 2020 (čtvrtek) od 16:00 hod..

Těšíme se na vaši účast.

•  Dne 1. října 2020 (čtvrtek) od 9:00 hod. návštěva Divizny - téma programu  "Včelí království".

Příchod do MŠ nejpozději do 7:30 hod. Bez použití dopravního prostředku (pěšky).

S sebou: batoh s pitím (šroubovací lahev), zdravou dobrůtku,pláštěnku

Vstup 45,- Kč. Oběd v MŠ Beruška.

• Dne 21. října 2020 (středa) od 9:00 hod. návštěva Krajské vědecké knihovny - program "Jeden za všechny, všichni za jednoho" (čtenářský program s partou zvířecích kamarádů).

Příchod do MŠ nejpozději do 7:30 hod.. Bez použití dopravního prostředku (pěšky).

S sebou: batoh s pitím (šroubovací lahev), pláštěnku

Vstup zdarma. Oběd v MŠ Beruška