Vše, co opravdu potřebuji znát,

jsem se naučil v mateřské škole.

Robert Fulqhum

Těší nás, že jste zavítali právě k nám. Naše mateřská škola se vyznačuje přátelským prostředím, které na první pohled potěší a rozzáří nejen Vaše malé ratolesti, ale také Vás samotné. Jsme si jisti, že ihned po první návštěvě na Vás dopadne lehká tíha nostalgie. Postačí jen chvíle, pár pohledů po našich pestře vyzdobených a bohatě vybavených třídách, a začnete s úsměvem na tváři vzpomínat, jaké to bylo krásné a bezstarostné docházet každý všední den do školky. Dopřejte svému dítěti krásně prožitá předškolní léta, jaká si pamatujete Vy a bez váhání jej zapište do naší mateřské školy.

Naši mateřskou školu najdete na adrese , Na Pískovně 761/3, 460 14, Liberec - Ruprechtice

V letošním školním roce 2018/2019 plníme kritéria pro získání stříbrného ocenění.

Skutecne zdrava skolka_navod na splneni stribrnych kriterii-1.pdf (200383)

Omluvení dítěte v MŠ

08.09.2016 11:16

ODPOLEDNE S BERUŠKOU

Žádost o uvolnění - pokyny

26.09.2017 14:45
Žádost o uvolnění 1.doc (441344) Pokyny k uvolňování a omlouvání předškolních dětí plnících povinnou školní docházku.pdf (383,4 kB)

V této rubrice nejsou žádné články.