Změna ve sběru papíru a PET lahví

18.10.2022 11:23

Vážení rodiče, z důvodu změněných podmínek výkupu smíšeného papíru firmy Marius Pedersen a.s. jsme se rozhodli přejít od 18.10.2022  (úterý) k firmě WEGA recycling s.r.o.. Prosíme Vás, aby jste již nevozili sběr do Vilové ulice firmy Marius Pedersen a.s. U firmy WEGA recycling s.r.o. není možné papír vozit do sběrny, ale pouze do mateřské školy Beruška. Termíny sběru budou zachovány. Přijímat se může tento sběrový papír (noviny, časopisy, letáky, katalogy, telefonní seznamy, kancelářský papír, knihy bez tvrdých vazeb), karton, papírové a lepenkové obaly (karton, lepenka, veškerý hnědý a šedý papír), plastová víčka, víčka od nápojových lahví (PET lahví), plastové lahve (veškeré PET lahve po nealkoholických i alkoholických nápojích). 

Budeme moc rádi, když se do sběru aktivně zapojíte. Tato sběrová aktivita je soutěžní, při zapojení můžeme získat v 1. kategorii za celkově odevzdané množství finanční odměnu od 1.000,- Kč do 5.000,- Kč a v 2. kategorii průměrné množství na jednotlivce také finanční odměnu od 1.000,- Kč do 5.000,- Kč. Soutěž je pod záštitou Ministertva školství, mládeže a tělovýchovy.

Děkujeme Vám za vstřícnost a spolupráci. 

kolektiv MŠ Beruška  

—————

Zpět