Uzavření III. třídy Kuřátka + testování dětí

21.02.2021 13:02

Vážení rodiče,

děti jsou nyní v 10denní karanténě (od posledního kontaktu s pozitivní osobou, tj. od 18.2.2021) do 28.2.2021. Během této doby musí setrvat doma – nevydávat se za kamarády/příbuznými ani nepřijímat doma návštěvy.

·         Informaci o té skutečnosti, že jsou děti v karanténě, prosím nahlaste ošetřujícím lékařům dětí.

·         V rámci karantény se musí absolvovat jedno PCR testování na COVID, které proběhne hromadně v areálu MŠ Beruška ve středu 24.2.2021 v 10:30 hodProsíme rodiče tř. Kuřátek, aby se jejich děti zúčastnily hromadného odběru.

·         I přes negativní výsledek testu musí děti v karanténě do 28.2.2021 setrvat, jelikož i ke konci karantény se mohou objevit klinické potíže.

 

Důležité: Pokud někdo z kolektivu vyjde pozitivně, může se karanténa pro zbytek kolektivu prodloužit. Tj., vyjde-li pozitivně dítě, které bylo ještě v pátek 19.2.202 ve školce, karanténa se prodlouží jen do 1.3.2021.

 

Po testování na covid19 Vás prosím, o zaslaní výsledku testu dětí.

 

Mnohokrát Vám děkuji za spolupráci. 

S pozdravem příjemného dne

 

Bc. Laďka Sehnoutková

ředitelka MŠ Beruška

—————

Zpět