Krizový plán ORP Liberec

17.03.2020 15:00

Vážení rodiče,
s platností od 18. března 2020 pro děti rodičů vybraných profesí (záchranáři, ozbrojené složky, sociální služby aj. - viz včerejší zpráva) se otevře jeden z pavilonů ZŠ Ještědská, která je rovněž od zítřka určena jako škola pro děti mladšího školního věku (max. však do 10 let) zákonných zástupců týchž explicitně vymezených profesí. Mateřská škola na Ještědské zatím bude fungovat v časech 7:00 – 16:00, výchovně-vzdělávací proces tam povedou profesionální učitelky z MŠ. I zde mj. platí povinnost provádět ranní zdravotní filtr a nepřevzít dítě s příznaky akutního onemocnění. Ostatní mateřské školy v Liberci tedy už nebudou od zítřka přebírat žádné děti!

ZŠ Ještědská je vybraná především proto, že je v krizovém plánu ORP Liberec uvedena jako škola předurčená pro péči o nezaopatřené děti v mimořádných situacích, je součástí i nejrůznějších preventivních cvičení. 


 

—————

Zpět