Prázdninové znovuotevření MŠ Beruška

16.08.2021 14:16

Prázdninové znovuotevření MŠ Beruška - dne 23. srpna 2021 (pondělí) pro přihlášené děti.

Pro bezpečný návrat z ciziny je potřeba dodržet hygienická opatření:

  • dětem do 6 let provést samoizolaci 7 dnů při návratu ze zemí s velmi vysokým rizikem nákazy, anebo samoizolaci 10 dnů při návratu ze zemí s extrémním rizikem nákazy (ke dni nástupu děti neprokazují žádné testy
  • dětem od 6 let provést Antigenní nebo negativní PCR test do 5 dnů po návratu ze zemí s nízkým a středním rizikem nákazy, anebo negativní PCR test nejdříve 5. den po samoizolaci po příjezdu ze zemí s vysokým a velmi vysokým rizikem nákazy (ke dni nástupu děti předloží negativní test) 

 Těšíme se na Vás. 

                                                                              kolektiv MŠ Beruška

 

—————

Zpět