Únor 2018

• Ve čtvrtek 8.2.2018 jsme se studentkami SOŠPg měli nádherný karnevalový den. Děti hrály spoustu her, soutěžily, byla diskotéka i průvod masek po naší MŠ.

• Pondělí 12.2.2018 - kresba dětí do výtvarné soutěže "Nehoďáčkův zlý sen" vyhlášena týmem silniční bezpečnosti.
  •
  • Začátkem měsíce února 2018 jsme v MŠ "Beruška" dostali pro předškolní děti krásný pracovní sešit "Jíme zdravě a s chutí".
  • Součástí tohoto sešitu je spousta úkolů, které by děti v tomto věku měly zvládnout. Děti rády pracují a vyplňují a my máme možnost touto formou více spolupracovat s rodiči protože domácí úkoly se zdravou výživou a zdravým stravováním jsou pro nás, rodiče i naše děti prioritní. Děkujeme pí ředitelce za skvělý přínosný nápad.