Vše, co opravdu potřebuji znát,

jsem se naučil v mateřské škole.

Robert Fulqhum

Těší nás, že jste zavítali právě k nám. Naše mateřská škola se vyznačuje přátelským prostředím, které na první pohled potěší a rozzáří nejen Vaše malé ratolesti, ale také Vás samotné. Jsme si jisti, že ihned po první návštěvě na Vás dopadne lehká tíha nostalgie. Postačí jen chvíle, pár pohledů po našich pestře vyzdobených a bohatě vybavených třídách, a začnete s úsměvem na tváři vzpomínat, jaké to bylo krásné a bezstarostné docházet každý všední den do školky. Dopřejte svému dítěti krásně prožitá předškolní léta, jaká si pamatujete Vy a bez váhání jej zapište do naší mateřské školy.

Naši mateřskou školu najdete na adrese , Na Pískovně 761/3, 460 14, Liberec - Ruprechtice

Získali jsme stříbrný certifikát!

Dopis_rodicum_stříbrná Mateřská škola Beruška.pdf (227407)

Omluvení dítěte v MŠ

Omluvení dítěte v MŠ nebo přihláška do odpolední školičky "SEDMITEČKA"

08.09.2016 11:16