Vítáme Vás na našich webových stránkách!

Přijměte prosím naše vřelé uvitání na našich webových stránkách. Jsme rádi, že jste zavítali právě k nám. Doufáme, že se Vám naše internetová prezentace líbí a naleznete zde rychle a pohodlně všechny informace ohledně činností naší mateřské školy.

Přechodná adresa MŠ "Beruška", Věkova 318, Liberec 14-Ruprechtice.

Vše, co opravdu potřebuji znát,

jsem se naučil v mateřské škole.

Robert Fulqhum

Těší nás, že jste zavítali právě k nám. Naše mateřská škola se vyznačuje přátelským prostředím, které na první pohled potěší a rozzáří nejen Vaše malé ratolesti, ale také Vás samotné. Jsme si jisti, že ihned po první návštěvě na Vás dopadne lehká tíha nostalgie. Postačí jen chvíle, pár pohledů po našich pestře vyzdobených a bohatě vybavených třídách, a začnete s úsměvem na tváři vzpomínat, jaké to bylo krásné a bezstarostné docházet každý všední den do školky. Dopřejte svému dítěti krásně prožitá předškolní léta, jaká si pamatujete Vy a bez váhání jej zapište do naší mateřské školy.

Naši mateřskou školu najdete na adrese , Na Pískovně 761/3, 460 14, Liberec - Ruprechtice

Vážená paní ředitelko,

gratulujeme MŠ Beruška k zisku bronzového certifikátu Skutečně zdravá školka. Velmi si vážíme práce, kterou děláte, neboť vyžaduje nadšení, invenci, odpovědný přístup a mnoho hodin práce navíc.

Tým Skutečně zdravé školy touto cestou vyjadřuje obrovské díky, neboť se podílíte na zásadních změnách v oblasti kvality školního stravování a vzdělávání o něm.

Pevně věříme, že budete pokračovat v příkladném plnění kritérií programu i nadále .

Máte naši plnou podporu.

Tým Skutečně zdravé školy

Omluvení dítěte v MŠ

08.09.2016 11:16

ODPOLEDNE S BERUŠKOU

Žádost o uvolnění - pokyny

26.09.2017 14:45
Žádost o uvolnění 1.doc (441344) Pokyny k uvolňování a omlouvání předškolních dětí plnících povinnou školní docházku.pdf (383,4 kB)

Třídní schůzky rodičů

24.03.2017 12:48
  Vážení rodiče, ráda bych Vás pozvala na třídní schůzku rodičů, která se bude konat dne...

Jarní veselice

27.02.2017 16:15
XV. Jarní veselice se koná dne 4. března 2017 od 20.00 hod. U Košků.

Karneval v MŠ

16.02.2017 09:00